0 €

studio agaton

Marcela Gaľová

4.jpg

E Booky

Prečo som napísala E Book?

Úvod do programu Zdravého životného štýlu – Hormonálnej terapie a cvičenia Pilates 

S radosťou vám ponúkam svoje elektronické knihy, v ktorých sa dozviete niečo o Zdravom životnom štýle, Pilates a Jóge, o mne a mojej práci ale nadovšetko, v ktorých získate všetky potrebné informácie k Terapii Jógou a Úvodu do programu Zdravého životného štýlu – Hormonálnej terapie a cvičenia Pilates. Predstavujem v ňom základné pravidlá cvičenia, životosprávy, vychádzajúc pritom z bohatej osobnej skúsenosti práce s klientmi. Za posledných 10 rokov ku mne do Agaton štúdia prichádzajú ľudia s najrôznejšími problémami pohybového aparátu. Cvičením Pilates vieme mnohé napraviť, ale príčiny sú často hlbšie – psychosomatického charakteru. Preto sa moja prax viac orientuje smerom k psychológii a vytvárania súladu medzi pohybom a vnútornou rovnováhou.

Pred rokmi som objavila terapeutickú metódu Hormonálnej jógy, ktorá vyplnila medzeru v mojej praxi a po rokoch skúsenosti vám ponúkam upravenú verziu cvičenia Hormonálnej jogy s prvkami Pilates spolu so zásadami životného štýlu nevyhnutného k nastolení zmeny a zlepšenia zdravia.

Ženám, ktoré absolvovali môj kurz sa hormonálna nerovnováha v organizme upravila, niektoré počali svoje vytúžené dieťatko, niektorým sa po rokoch obnovil cyklus, vyliečili sa z diagnóz predčasnej menopauzy, polycystických vaječníkov, myómov, bolestivej menštruácie …

Hovorí sa, že ani najlepšia kniha nenahradí živú skúsenosť. No knihy sa predsa píšu.  Moje e-Booky sú odpoveďou na časté prosby mojich klientov, s ktorými pravidelne cvičím. Viem, že kniha úplne nenahradí osobný prístup trénerky. Môže však veľmi pomôcť tým, ktorí si z časových, alebo iných príčin nemôžu dovoliť absolvovať celý seminár u mňa v štúdiu. Verím, že pomôže aj vám! Ponúkam svoj program on-line, aj keď si uvedomujem, aké nevyhnutné je správne prevedenie cvikov. Vrele odporúčam každému z vás, kto si môj program stiahne konzultovať prevedenie cvikov so skúseným lektorom, či športovým trénerom. Ak takého nenájdete, ste vítaní v mojom Agaton štúdiu.

Napíšte mi, prípadne sledujte novinky v sekcii kurzy a semináre a staňte sa mojim priateľom aj na facebooku.

Prajem vám veľa krásnych dní a hlavne zdravie!

Marcela