0 €

studio agaton

Marcela Gaľová

Moje knihy

Miluj ma alebo zabi!

Kniha opisuje príbeh lásky, ktorá nie je len osudová, ale aj vražedná. Ktorá pod pokrývkou vášne a oddanosti ukrýva zlovestné tajomstvo. Všetko sa začína v okamihu, keď detektívi získajú Sárin mobil, po sérii život ohrozujúcich incidentoch, ku ktorým došlo za podozrivých okolností. Podarí sa im z ich obsahu vyskladať príbeh, ktorý ich dovedie k vrahovi?

Príbeh zachytáva osudy milencov cez smsky a denník hlavnej hrdinky. Sled smsiek odkrýva zložitosť partnerských vzťahov, vnútorný konflikt pri životných voľbách, ako aj túžbu dvojice po čistej láske, ktorá prekonáva predsudky. Môže byť láska, ktorá rozvráti životy iných skutočne osudová?

Sára je dievča prežívajúce vášnivý vzťah s mladým spisovateľom. Ich smsky odkrývajú nielen hĺbku ich vnútorného života, ale aj paradox vzťahu založenom na klamstve. Cez zložité životné situácie ustavične hľadajú spôsob, ako byť spolu. Záver ich životnej cesty prekvapí nielen ich samých, ale aj tých, ktorí sú s ich osudom spútaní.

Miluj ma alebo zabi!  ©studio agaton, eshop 2023

Alternatíva

Ide o špionážny triler, ktorý by zniesol pripodobnenie k Jamesovi Bondovi. Autorka využila moderné technológie, ktoré pokojne môžu byť realitou, ale zaváňajú troškou fikcie…tak ako rôzne vychytávky v slávnom agentovi 007. Čo samozrejme, nie je chyba, ide o príbeh, románové dielo, nie historický traktát. Ak to navyše autor umne pospája, myslí a motivickú stránku a najmä potrebnú mieru uveriteľnosti, tak je to v poriadku. Našťastie, na toto autorka myslela...

Alternatíva, Ikar, 2013

alternativa

interier-design2.jpg

Stávka na Víťaza

Príbeh lásky a zrady vo svete biznisu, finančných trhov a ambícií mocných. Hľadanie krásy a zmyslu života, osobného úspechu uprostred tragických zlyhaní. V toku deja je prítomná detektívna zápletka. 

Podarí sa hlavnému hrdinovi vymaniť z reťazí intríg, honby za bohatstvom, burzových machinácii a rodinných stereotypov new yorskej smotánky? Odkryje svoje životné poslanie a očistí svoje meno od podozrenia z vraždy? 

Stávka na Víťaza, © studio agaton, eshop 2023

Fitnes E booky

Obsahom edície Fitness sú diela Hormonálna terapia pre ženy, Hormonálna terapia pre mužov, Kondičný tréning pre ženy Fit za 14 dní, Cvičenie Zdravý chrbát. Obsahom jednotlivých programov  sú nielen teoretické informácie, princípy návody a terapie ako zlepšiť svoj zdravotný stav, ale aj cvičebné manuály k jednotlivým témam. Konkrétne cviky pre každodennú prax sú obohatené množstvom bonusov, brožúrok a plagátov.

Edícia Fitnes © studio agaton, eshop, 2018

Fitnes E booky

Muži s vôňou 

Román pre ženy, ale nie len pre ne. Príbeh štyroch žien zrkadlí túžbu po osudovej láske uprostred zápasu so zradou a sklamaním. Hľadanie spriaznenej duše, vnútornej sobody a odpustenia, to všetko je prítomné v živote mladých žien. Ich osudy sa v rozhodujúcom okamihu pretnú a spôsobia životný zvrat natoľko závažný, že vystaví hlavnú hrdinku veľkej skúške odvahy. Dokáže sa tá vyrovnať s realitou, ktorá presahuje jej chápanie? Dej sa odohráva v hlavnom meste v reáliách, ktoré aj my denne žijeme. Napriek tomu je do značnej miery nadčasový, miestami až mystický. Dejová línia je popretkávaná zábleskami situácií, ktoré hlavné hrdinky zdieľajú akoby súčastne. Až v závere sa vyjasní skutočná podstata zápletky. 

Muži s vôňou, Marenčin PT, 2023

©studio agaton, eshop