Prečo Crowdfunding?

Je to moderný spôsob, ako sa vy čitatelia môžete spolupodieľať na vydaní knihy svojho autora. Ak ste fanúšikmi mojich kníh a chcete ma podporiť v mojej tvorbe a vo vydavateľskej činnosti, budem nesmierne rada. Ponúkam tu priestor a informácie o tom čo píšem, kedy je v pláne tlač a distribúcia nových kníh do našich kníhkupectiev. Vašu finančnú podporu si nielen veľmi vážim, ale ju aj odmením autorskými výtlačkami s osobným venovaním a bonusovou knihou zdarma. Stačí mi napísať do privátnej správy na info.agaton@marcelagalova.sk  meno a adresu, kam vám mám knihu poslať. Vaše súkromné údaje sú u mňa v bezpečí, chránené GDPR.

Čo pripravujem?

Vo Vydavateľstve Agaton vyjde v r.2024 niekoľko nových titulov z oblasti beletria – Patová stredná (september 2024) a kniha o Jednorodičoch (december 2024). Naplánovanú mám aj detskú knihu postavenú na princípoch montessori.

Kniha Miluj ma alebo zabi! Vyjde vo vydavateľstve Naše Vojsko, 2024

Kniha Patová stredná

Moja ďalšia kniha nesie názov – Patová stredná. Už ten evokuje o čom bude samotný príbeh. Dej stojí na kriminálnej zápletke odvíjajúcej sa od šachovej partie, ktorá niektorých hráčov privedie do patovej situácie. Tá však v kontexte hry znamená smrť. Motívy a dôsledky zlých rozhodnutí vedú hrdinov do ich temnej minulosti, až do školských čias na strednej škole. Kde dni plné násilia, šikany, homofóbie, kyber-vzťahov a závislostí zničili nejeden mladý ľudský život. Násilie vzbudí násilie a smrť pomstu. Jestvuje cesta von z bludného kruhu šachovej partie, kde každý bojuje nielen o víťazstvo svojho kráľa, ale aj o holý život?

patová stredná

Informácie o knihe

  • Názov knihy: Patová stredná
  • Dátum vydania: september 2024
  • Vydavateľstvo: Studio Agaton
  • Odporúčaná cena: 15 eur s dph
  • Počet strán: 220
  • Väzba: Pevná
  • Rozmery: 125x200 mm
  • Štýl: napínavý

Ako môžete prispieť?

Svoju finančnú podporu môžete poslať priamo na účet vydavateľstva Studio Agaton SK9683300000002401403600 do poznámky názov knihy na ktorú chcete prispieť, alebo svoje meno. Váš príspevok pomôže vykryť náklady na redakciu textu – editora/korektora, grafiku a tlač knihy.

Ďakujem aj za vašu podporu a zdieľanie mojich aktivít na sociálnych sieťach. Je to spôsob, ako dostať moje knihy k čo najširšiemu publiku.

sz 3800-.jpg

Edičný plán 2024

V tomto roku je naplánovaná aj ďalšia kniha z oblasti beletria o Jednorodičovstve, ale nielen o ňom. V príbehu jednorodičov sa dotýkam tém – života opustených matiek s postihnutými deťmi, týraných žien zápasiacich o prežitie a bezpečie pre svoje deti, jednorodičov detí s diagnózou AIDS, pestúnskych jednorodičov a tých, ktorí si adoptovali rómske deti. Všetko sú to aktuálne témy, ktoré v knihe spracovávam formou príbehov a pútavých zápletiek s jediným cieľom. Vniesť tieto témy do verejnej diskusie a priviesť čitateľov k zamysleniu o stave našej spoločnosti.

Tiež verím, že ak sa ktokoľvek ocitne v životnej situácii Jednorodiča a siahne po tejto knihe zistí, že v tom nie je sám. Že túto cestu prešli mnohí pred ním a pomoc nie je tak vzdialená, ako sa na prvý pohľad zdá.

Ako môžete prispieť?

Svoju finančnú podporu môžete poslať priamo na účet môjho vydavateľstva – SK9683300000002401403600 do poznámky názov knihy na ktorú chcete prispieť, alebo svoje meno. Váš príspevok pomôže vykryť náklady na redakciu textu – editora/korektora, grafiku a tlač knihy.  

Viac o jednotlivých knihách a ukážky z textov nájdete pod konkrétnym titulom knihy v eshope, kde je tiež možnosť zakúpiť si knihu v predpredaji. Kniha vám bude odoslaná na vašu adresu do 30 dní od jej vydania aj s autorským podpisom. Poštovné a podmienky dopravy nájdete priamo pri položke v eshope.