Vitajte v PILATES štúdiu agaton!

Nájdete tu priestor privátneho charakteru zameraného na cvičenie pilates, Hormonálnej jógy, cvičenia pre deti, kurzy pre zdravú chrbticu a iné služby športového poradenstva. Stačí si vybrať z bohatej ponuky Fit štýl akadémie, alebo nás kontaktovať priamo. Certifikovaná fitness trénerka, pilates lektorka a jógová terapeutka vám zostaví tréning na mieru podľa vašej kondície a zdravotných indikácií.

Pilates štúdio agaton je tu pre vás už 12 rokov a nájdete ho v centre Bratislavy. Úvodnú konzultáciu si dohodnite priamo tu!

Všetky lekcie pilates, jogy, kurzov pre deti sú dostupné aj v anglickom jazyku. Cvičenia prebiehajú v malých skupinkách, alebo ako osobné tréningy. Dôvodom je zabezpečiť individuálny prístup. Zároveň tak zo svojej lekcie vyťažíte maximum. Súčasťou tréningu je aj masáž na prístroji Rolletic@original, alebo nahrievanie terapeutickou minerálnou lampou gou gong@original 

Cvičenia Pilates prebiehajú na certifikovaných pilates aparátoch - cadilac, reformer, chair, jumping reformer, roller a na podložkách s použitím rehabilitačných pomôcok.

Pre milovníkov fitness a kondičných tréningov máme k dispozícii činky, lopty a TRX laná. Pre zdravý chrbát je tu cvičenie SMsystém za použitia certifikovaných elastických lán.

Dlhoročné skúsenosti športovej trénerky a lektorky Marcely Gaľovej vám budú zárukou, profesionálneho prístupu. 

Mgr. Bc. Marcela Gaľová - je akreditovaná v nasledujúcich oboroch: psychologické štúdium PEVŠ (Bratislava), štúdium prírodnej medicíny (Praha), Business Coaching (Bratislava), International Teacher Association - Hormonalna joga (Viedeň, Praha), Trénerka I,II,III. SAKFST, FTVŠ (Bratislava), Balanced Body University - Pilates Master teacher (Belgium), lektorka pilates a jogy pre deti, rehab lektorka SMSystému dr. Smíška ...

web_Studio 05_22-60.jpg

Nezabudnite nás sledovať na sociálnych sieťach, kde sa dozviete aktuálne informácie o prebiehajúcich kurzoch, seminároch a cvičeniach.