Ako sme začínali

Z počiatku bolo písanie len mojou vášňou a voľnočasovým koníčkom. Rokmi a literárnymi skúsenosťami som sa rozhodla povýšiť literatúru na životný štýl a pracovnú prioritu. Pod značkou vydavateľstva studio agaton vydávam knihy, ktorých som autorkou, ale prihováram sa vám, svojim čitateľom aj formou audiokníh, ako aj v moderných formátoch elektornických kníh. 

Okrem literárnej činnosti a knižného poradentva, poskytujem aj služby privátneho Pilates štúdia v Bratislave. V ňom máte možnosť stretnúť sa so mnou osobne, alebo vstúpiť do online programu FitStyl e-Academy programu Zdravého životného štýlu. Ten obsahuje tri tréningové moduly - Hormonálna jóga pre mužov i pre ženy, Rehab Zdravý Chrbát a Kondičný tréning. Je pre všetkých, ktorí svoj voľný čas trávite aktívne. Vstup do e-Academy si môžete zakúpiť v eshope

sz fb 960 px-3828-.jpg

1.jpg

Moja tvorba

Písaniu sa venujem od detstva. Viedol ma k tomu otec, ktorý sám bol literárne činný a vyšlo mu niekoľko kníh Aforizmov. Moja prvá scifi poviedka o mimozemšťanoch, v literárnej súťaži na ZŠ odštartovala moju túžbu, venovať sa písaniu naplno.

V priebehu rokov som spolupracovala s niekoľkými vydavateľstvami, v ktorých mi vyšli moje diela. Prvotinou bol akčný triler Alternatíva, Ikar 2013, ktorý bol inšpirovaný James Bondom 007, a ktorý je plný scifi prvkov. Po rokoch som napísala romantický román pre ženy Muži s vôňou, Marenčin PT 2023, ktorý odzrkadľuje životné vzťahy a je vyjadrením istej  životnej skúsenosti s dávkou laickej psychológie. Nasledujúci titul je zaradený do edičného plánu vydavateľstva Naše Vojsko, 2024 a vyjde pod názvom Miluj ma, alebo zabi! Ide o milostný príbeh s krimi zápletkou, kde nič nie je také, ako sa zdá. Najnovšia kniha nesie známky moderného a akčného krimi románu z biznis prostredia s názvom Stávka na Víťaza, a vyšla v našom vydavateľstve Agaton, 2024. 

Čo pripravujem?

Vo vydavateľstve Studio Agaton vyjde v tomto roku aj titul s názvom Patová stredná. Ide o detektívny román, ktorý svojou zápletkou odzrkadľuje spoločenské problémy našej spoločnosti, kybervzťahy, fenomén šikany na školách, otázky LGBT a to všetko v kontexte najintímnejších rodinných vzťahov.